קידוּמדע

קריאה להתנדבות למען החינוך

ארגון  "בשער – אקדמיה למען החברה בישראל" מאגד כ-2000 חברות וחברי סגל אקדמי מכל מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל, כולל בין היתר, כלות וחתני פרס נובל ופרס ישראל, נשיאות, נשיאים ורקטורים לשעבר, הפועלים למען החברה בישראל בערוצים שונים. "בשער" פועל בתחום החינוך מאז היווסדו לפני כ-25 שנה וגם כעת, על רקע המלחמה, אנו פועלים בתחום זה למען קהילות שפונו מבתיהן.

כידוע, תושבי יישובים רבים מהדרום ומהצפון פונו למרכזי קליטה באזורים שונים בארץ. במרכזי הקליטה מוקמים מרכזים חינוכיים שפועלים במהלך היום ומשלבים מערך שלם של חינוך, טיפול וחברה. המרכזים מופעלים על ידי סגל חינוכי מקצועי.

כדי לסייע במאמץ בערוץ החינוכי ארגון  "בשער – אקדמיה למען החברה בישראל"  חבר לעמותת ניצוצות שיעור אחר והחמ"ל האזרחי אחים לנשק, הפועלים להפעלת מיח"מים – מרכזים יישוביים לחינוך משלים – הנותנים מענה מיידי להעדר המסגרות החינוכיות של הילדים ובני הנוער במלונות וביישובים שלא פונו.

החינוך הוא לב הקהילה. הוא המשימה הגדולה של כל אדם במשפחתו הגרעינית, של כל קהילה במרחבה הפיזי והרוחני, ושל כל חברה חפצת חיים ובונת עתיד משגשג.

התוכנית כבר יצאה לדרך והעשייה מפגישה אותנו עם אנשים נפלאים, שיש להם ברק בעיניים ויכולת נתינה מדהימה, כך שגם מתוך המצב הנורא מתחילים לבנות את הדרך לחזרה לשגרה ולעתיד שלנו.

כעת אנחנו זקוקים לעזרתכם – מתנדבות ומתנדבים – לקחת חלק בפעילות החשובה הזו.

ההתנדבות מתאימה ל:

כל חברי וחברות הקהילה האקדמית: סטודנטים וסטודנטיות לכל התארים ומרצים ומרצות

  מורות ומורים

חניכי וחניכות מכינות

שיכולים להקדיש פעם בשבוע את הזמן לצורך הפעילות.

כדי להתנדב יש למלא הטופס שבקישור.

אנחנו לרשותכם לכל שאלה!

ניתן לפנות לפרופ' שרה לביא | מרכזת הפעילות בתחום החינוך לנוער במרכזי מפונים (בהתנדבות)
במייל: tigbur@bashaar.org.il

דילוג לתוכן