ברוכות וברוכים הבאים ל"בשער ברשת" - מערכת השאלות של ארגון "בשער"

היום ניתן למצוא מאוד בקלות מידע רב על כל דבר, אבל בעידן הפייק-ניוז ובהעדר תו תקן לאמינות המידע ברשת לא תמיד אפשר לדעת אם המידע שאנו מוצאים אמין וממקור שניתן לסמוך עליו.
מתוך כוונת ארגון "בשער" להנגיש מדע, מומחי "בשער" הנמצאים בחזית המחקר המדעי עומדים לרשותכם בהתנדבות מלאה להשיב על שאלותיכם. מטרת "בשער ברשת" היא להוות מקור ידע ייחודי, עדכני ומהימן ברמה האקדמית הגבוהה ביותר, הנגיש לכל.
"בשער ברשת" מאפשר לכל מי שמעונין: הציבור הרחב, מורים, תלמידים – לקבל תשובות לשאלות בנושאי מדע ומחקר מכל תחומי המחקר המדעי כולל מדעים מדויקים, מדעי הטבע, מדעי החברה, מדעי הרוח ועוד.
אתם מוזמנים לרשום כאן את שאלותיכם – אם אלה שאלות הנובעות מסקרנות או כאלה המתעוררות במהלך תהליכי למידה, עבודה על פרויקטים או במהלך הוראה.
אנו נאתר את המומחית או המומחה האקדמי המתאים, ונפנה אליהם את השאלה. התשובות תפורסמנה באתר בהקדם האפשרי ותשלחנה גם במייל לשואלים.

מערכת השאלות עומדת לרשותכם כשירות של ב"שער" לקהילה ללא כל עלות

באתר כבר קיים מאגר של כ-4000 שאלות ותשובות שניתנו ע"י מומחים. המאגר מסודר לפי תחומי ידע. אתם מוזמנים לערוך בו חיפוש ולהיעזר בידע שכבר קיים בו, או להינות ממנו.

לתשומת לבכם: הבקשות הבאות לא יקבלו מאיתנו מענה:
בקשות למציאת חומר רקע, מאמרים וכדומה
בקשות להמלצת המומחים על הצעות למחקר
שאלות הנוגעות למידע רפואי בנוגע למטופל כלשהו

כדי לשלוח שאלה:

יש למלא את הפרטים הרלבנטיים הנדרשים בטופס שבהמשך.
אם השאלה מסתמכת על מקור מידע כלשהו, יש לציין את מקור המידע בשאלה ובמידת האפשר לצרף את אותו המקור על מנת שהמומחים שלנו יוכלו להתייחס אליו.