ברוכות וברוכים הבאים למערכת השאלות של ארגון "בשער"

היום ניתן למצוא מאוד בקלות מידע רב על כל דבר, אבל בעידן הפייק-ניוז עם שפע עצום של המידע ובהעדר תו תקן לאמינות המידע ברשת לא תמיד אפשר לדעת אם המידע שאנו מוצאים אמין וממקור שניתן לסמוך עליו. גם לא ניתן למצוא תשובות מדויקות לשאלות ספציפיות מאוד שקשורות לדיון בכיתה או לתוצאות של נסוי במעבדת בית הספר.

אחת ממטרות "בשער" ממכוונת להנגשת ידע מדעי. מומחי ומומחיות "בשער" הנמצאים בחזית המחקר המדעי עומדים לרשותכם בהתנדבות מלאה להשיב על שאלותיכם.

פלטפורמת "קידומדע – לשאול הכל" מהווה מקור ידע ייחודי, עדכני ומהימן ברמה האקדמית הגבוהה ביותר, הנגיש לכל.

פלטפורמת "קידומדע – לשאול הכל"  מאפשרת לכל מי שמעונין: תלמידות ותלמידים, צוותי הוראה ואף הציבור לקבל תשובות לשאלות בנושאי מדע ומחקר מכל תחומי המחקר המדעי כולל מדעים מדויקים, מדעי הטבע, מדעי החברה, מדעי הרוח ועוד.

אתםן מוזמנים.ות למלא את טופס הגשת השאלה שבהמשך עמוד זה.

במאגר יש כ-6000 שאלות ותשובות שכבר ניתנו ע"י מומחים.ות. ניתן לעיין במאגר המסודר לפי תחומי ידע, להיעזר בידע שכבר קיים בו, לערוך בו חיפוש או לקרוא בו מתוך סקרנות.

מה אפשר לשאול אותנו?
שאלות הנובעות מסקרנות או כאלה  המתעוררות במהלך תהליכי למידה, עבודה על פרויקטים או במהלך הוראה.
אנו נאתר את המומחית או המומחה האקדמי המתאים, ונפנה אליהם את השאלה. התשובות תשלחנה לשאול.ת וגם יפורסמו באתר ויצטרפו למאגר השאלות.

מערכת השאלות עומדת לרשותכם כשירות של ב"שער" לקהילה ללא כל עלות

מה אי אפשר לשאול אותנו?
בקשות למציאת חומר רקע, מאמרים וכדומה
בקשות להמלצת המומחים על הצעות למחקר
שאלות הנוגעות למידע רפואי בנוגע למטופל כלשהו

כדי לשלוח שאלה:

  • יש למלא את כל הפרטים  הנדרשים בטופס שבהמשך.

  • אם השאלה מסתמכת על מקור מידע כלשהו, יש להוסיף קישור למקור המידע בגוף השאלה ובמידת האפשר לצרף את אותו המקור על מנת שהמומחים.ות שלנו יוכלו להתייחס אליו.

דילוג לתוכן